Home » High Growth Forum
High Growth Forum

Samen naar Beter!
Op maandag 7 juni 2010 organiseert Port4Growth, samen met haar preferred partners PricewaterhouseCoopers, Rabobank, Microsoft en Philips Applied Technologies, voor het zevende achtereenvolgende jaar een toonaangevend evenement voor groeiondernemers; het High Growth Forum.
Actuele ondernemersthema’s worden tijdens het forum door verschillende keynote sprekers aangesneden. Een scherpe dagvoorzitter moedigt de aanwezigen aan kritische vragen te stellen en onder het mom van ‘je collegagroeiondernemer is de beste adviseur’ worden deze interactief behandeld. Belangrijk is dat groeiondernemers elkaar kunnen ontmoeten en ideeën, ervaringen en visies met elkaar kunnen uitwisselen. Interactiviteit is één van de speerpunten en dit maakt het evenement onderscheidend en uniek.
Thema "Samen naar Beter!"
Hoe ga ik om met de gevolgen van het aantrekken van de economie? Dit is de vraag waar de meeste ondernemers zich momenteel mee bezig houden. Collegagroeiondernemers bieden hier een uitstekende kans, want de beste adviseur is immers je collegagroeiondernemer. Het is hoog tijd om de handen ineen te slaan en om "samen naar beter" te gaan!
Ga naar de website van High Growth Forum.