visual
22 maart 2012

High Performance Organisations - Samen Slimmer Groeien

Locatie:Achmea
Adres:Dellaertweg 1
Plaats:Leiden
Van:13:00 uur
Tot:18:00 uur

High Performance Organisations

Wat zijn de succesfactoren van hoog presterende organisaties?



Tijdens deze middag wordt de nadruk gelegd op de High Performance Organisations. 
Onze partners zijn aanwezig om antwoord te geven op vragen en om informatie te verstrekken met betrekking tot dit specifieke thema. Verder kun je tijdens deze middag aan een interactieve sessie deelnemen. 

Dagprogramma: (klik op het thema voor meer informatie over de interactieve sessie)

 
13:00 uur
 
 
Ontvangst en registratie
 
 
14:00 uur
 
 
High Performance Organisation
  • HPO Reddingsboei in economische stormen, door Joop de Jong mede-oprichter van Port4Growth
 
14:30 uur
 
High, Higher or Highest performance? Prof. dr. Willemse, een autoriteit op het gebied van HPO, deelt zijn visie en resultaten van zijn recente onderzoek 
 
15:00 uur
 
 
Netwerkpauze 
 
 
15:15 uur
 
 
Interactieve sessies
 
 
17:00 uur t/m 18:00 uur
 
 
Afsluitend woord en borrel 
 
Deze bijeenkomst speciaal voor groeiondernemers wordt georganiseerd door Port4Growth i.s.m. de Rabobank Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest. De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 22 maart van 13:00 uur tot 18:00 uur bij Achmea in Leiden.
Meld je hier direct aan!


Wat is een Samen Slimmer Groeien evenement?
Klik hier voor meer informatie over onze Samen Slimmer Groeien evenementen.

Kosten
Deelname aan Samen Slimmer Groeien is kosteloos. Afmelden kan tot maximaal 48 uur van te voren. Wanneer je niet aanwezig bent en je je niet tijdig hebt afgemeld, brengen wij 100 euro in rekening voor het goede doel Dress for Succes.

Dress for Succes
Dress for Success is een vrijwilligersorganisatie die werkzoekenden aan kleding helpt die past bij de functie waarop ze solliciteren. Dress for Succes heeft geen winstdoelstelling, daarom worden alle adviezen en wordt alle kleding gratis verstrekt. 

Tijdens dit evenement kun je kleding meenemen die jij aan Dress for Succes wilt doneren. Wij zorgen er dan voor dat de kleding terecht komt bij de vestiging in Leiden. Samen zorgen wij ervoor dat ook deze mensen met zelfvertrouwen naar een sollicitatiegesprek kunnen gaan!

Aanmelden
Voor meer informatie of om je aan te melden kun je contact opnemen met Femke Schouten, femke.schouten@port4growth.nl of bel 030-6866374. Of klik op onderstaande meld-je-aan-knop en schrijf je direct in. Er is slechts plek voor 75 ondernemers dus wees er snel bij.  

Wil je op de hoogte blijven van onze evenementen gecombineerd met interessante artikelen en tips voor groeiondernemers? Schrijf je dan in voor  onze tweewekelijkse nieuwsbrief of volg ons op Twitter. 



« Terug naar de agenda